1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Ústav všeobecného lékařství
prichterova 02.02.2017

Nabídka spolupráce pro mediky

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení medici,

chtěli bychom vás požádat o spolupráci v rámci největší konference praktických lékařů WONCA Europe,
která se bude konat ve dnech 28.6. - 1.7. 2017 v Praze. Zahraniční kolegové mají zájem vidět české praxe a my bychom uvítali vaši pomoc s organizací této aktivity.

Pokud by vám tato nabídka přišla zajímavá, zajímali by vás další informace, dovolte mi, abych vás pozval na blížící se setkání školitelů a učitelů Ústavu všeobecného lékařství 1. LF UK, které se koná v pátek 17.2. 2017 od 14 hod na Ústavu všeobecného lékařství, Albertov 7, Praha 2 (vchod je ze Studničkovy ulice do dvora), kde se dozvíte další podrobnosti.

Tato nabídka je vhodná pochopitelně především pro ty, kteří by se rádi realizovali v oboru všeobecného praktického lékařství.

Bohumil Seifert

počet zobrazení: 385 poslední aktualizace: prichterova, 02.02.2017
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.