1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Ústav všeobecného lékařství
prichterova 31.05.2019

1 - INFORMACE PRO MEDIKY 6. ROČNÍKU PRIMÁRNÍ PÉČE (termíny závěrečných seminářů)

Praktického lékaře si prosím zvolte v sekci výuka, části věnované 6. ročníku, v týdnu před vaší stáží. Zde si kliknutím na objednání stáže 6. ročník, dle podrobného návodu, zvolíte svého školitele.

Nejprve si však v sekci výuka, části věnované 6. ročníku, klikněte na E-learningovou lekci 6. ročník. Tato lekce vás provede vaší budoucí dvoutýdenní stáží. Mimo jiné se v ní dozvíte, co je třeba splnit pro udělení zápočtu.

Zpracované kazuistiky a zprávy o průběhu praxe posílejte do týdne po ukončení praxe na adresu: vselek@lf1.cuni.cz. Do e-mailu napište termín, ve kterém se zúčastníte závěrečného semináře.

Závěrečné semináře se konají v učebně Ústavu všeobecného lékařství, 2. patro (vchod je ze Studničkovy ulice do dvora). Termíny pro jednotivé studijní skupiny jsou:

3. června 2019 (pondělí) – 13.30 hod.

6. června 2019 (čtvrtek) – 13.30 hod.

počet zobrazení: 20170 poslední aktualizace: prichterova, 31.05.2019
Hodnocení: (hodnotili 2 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.